Dodatkowy termin podpięć

English below

Decyzją Pana Prorektora ds. studentów i jakości kształcenia prof. ucz. dr hab. Sławomira Żółtka w terminie od 1 do 21 lutego 2021 r. będzie możliwość dokonywania przez studentów w USOSweb podpięć przedmiotów, realizowanych w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021. Dotyczy to wszystkich przedmiotów, których nie objął mechanizm wymuszania podpięć podczas rejestracji na te przedmioty, w tym lektoratów w sytuacji, gdy student kontynuuje zajęcia językowe rozpoczęte w semestrze zimowym.

Dear Students, we would like to inform that from the 1st of February to the 21st of February 2021 it will be possible to link courses conducted in the summer semester of the academic year 2020/2021 to one’s degree. This information concerns all courses that have not been linked automatically at the time of registration, including ongoing language courses started in the winter semester.

[Odwołane] Spotkanie online z prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Sławomirem Żółtkiem

Informacja o odwołaniu spotkania → na stronie głównej UW.

 

29 stycznia (piątek) o godzinie 11:00 odbędzie się spotkanie online z prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Sławomirem Żółtkiem.

Tematem spotkania będzie organizacja kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021. Studenci mogą zadawać pytania dotyczące studiowania w przyszłym semestrze. Pytania należy przesyłać w formularzu do 26 stycznia (wtorek) do godz. 18:00.

Transmisja spotkania będzie dostępna na profilu Uniwersytetu Warszawskiego.

Po spotkaniu zostanie sporządzona transkrypcja po polsku i po angielsku, która zostanie zamieszczona na stronie wydarzenia na Facebooku.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/758715731423651

 

spotkanie-online-z-prorektorem-uw_post_fb-1

Konkurs: Interstudent 2021

Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie studentów, którzy poprzez swoją aktywną postawę i budowanie porozumienia między kulturami wzbogacają polskie środowisko akademickie. Kapituła Konkursu wybierze najlepszych obcokrajowców studiujących w uczelniach publicznych i niepublicznych, na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Konkurs organizowany jest w ramach programu „Study in Poland”. 

Warunkiem udziału w konkursie jest aktywność w lokalnym środowisku studenckim – kulturalna, społeczna, ekologiczna, sportowa oraz dobre wyniki w nauce, czy też udział w ciekawych projektach badawczych.  Kandydatów zgłaszać mogą ich profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, a także koleżanki i koledzy. 

Konkurs INTERSTUDENT organizowany jest pod Honorowym Patronatem Prof. dr hab. inż. Arkadiusza Mężyka, przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Partnerami Konkursu są: Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Parlament Studentów RP i Krajowa Reprezentacja Doktorantów. 

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu Interstudent 2021 nastąpi w lutym podczas konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2021”. 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 stycznia 2020 r.  Szczegóły dostępne są na stronie internetowej konkursu. 

zrzut-ekranu-2021-01-13-o-15-43-20

Test zaliczeniowy BHP

Szanowni Państwo,
przypominamy, że roku akademickim 2020/2021 test zaliczeniowy BHP będzie otwarty na platformie COME:
I termin: 16.11.2020r. – 14.02.2021r.
II termin: 26.02.2021r. – 7.04.2021r.

A new online workshops ‘Career Planning’

Welcome Point UW invites all long-term international students to the next edition of ‘Career Planning’ workshops with a professional trainer Joanna Jasińska, PhD.

Who can participate? 

  • 2nd and 3rd year students of first cycle (Bachelor’s degree)
  • 4th and 5th year students of uniform Master studies
  • students of second cycle (Master’s degree)

The workshops will be held on 16th 17th  December, 2020, 10:00 am. – 1:30 pm.
To participate, please register through this link: https://forms.gle/FMfqcJkDiuj4UiCW8
Application deadline: 7th December 2020, 12 pm.

More information can be found on our website: http://welcome.uw.edu.pl/career-planning-workshops-for-international-students/
Please also join our Facebook event: https://bit.ly/3mmJKIm

 

grafika

Spotkanie online z prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Sławomirem Żółtkiem

17 listopada (wtorek) o godzinie 11:00 odbędzie się spotkanie online z prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Sławomirem Żółtkiem.

Podczas spotkania prof. Sławomir Żółtek odpowie na pytania studentów za pomocą ankiety oraz na te, które pojawią się w komentarzach pod transmisją na Facebooku. Po spotkaniu, przeprowadzonym w języku polskim, najważniejsze pytania i odpowiedzi zostaną przetłumaczone na język angielski i zamieszczone na stronie wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/3cEWFKe91

Transmisja spotkania będzie dostępna na profilu Uniwersytetu Warszawskiego: https://www.facebook.com/fanpageUW

post