Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II dla studentów warszawskich uczelni!

Rekrutacja dla studentów trwa do 10 października 2018 r. O stypendium mogą aplikować studenci warszawskich uczelni, jeśli:

  • mają średnią ocen nie mniejszą niż 3,5,
  • osiągają sukcesy naukowe, sportowe, artystyczne albo angażują się
    w działania społeczne,
  • miesięczny dochód netto na jednego członka ich rodziny nie
    przekracza kwoty 1300 zł netto

Stypendia dla studentów wynoszą od 500 do 1500 zł miesięcznie. Więcej informacji www.stypendiajp2.pl.

 

stypendia

II tura rejestracji

Uprzejmie informujemy, że od 1 sierpnia rozpoczęła się II tura rejestracji na kierunki: filologia nowogrecka oraz kulturoznawstwo – cywilizacja śródziemnomorska (studia I i II stopnia). Szczegóły znajdują się na stronie: Internetowej Rejestracji Kandydatów: https://irk.uw.edu.pl.

Dziekanat

Dziekanat Wydziału „Artes Liberales” będzie zamknięty w dniach 13 sierpnia – 2 września 2018 r.

Stypendium Ministra

Wnioski o przyznanie STYPENDIUM MINISTRA (wygenerowane z USOSweb, wydrukowane i podpisane, oraz dokumenty potwierdzające osiągnięcia) należy składać w sekcji studenckiej lub doktoranckiej dziekanatu Wydziału „Artes Liberales” UW, ul. Dobra 72, w nieprzekraczalnym terminie do 20 września 2018 r.

Sekretariat

Sekretariat  obsługujący studentów kierunków kulturoznawstwo – cywilizacja śródziemnomorska oraz filologia nowogrecka z dn. 23 kwietnia 2018 r. został przeniesiony na ul. Dobrą 72.

Święto Wydziału Psychologii UW

Z okazji Święta Wydziału Psychologii w dniu 8 maja 2018 r. na Wydziale Psychologii zostały ogłoszone godziny dziekańskie od godz. 12.00 do godz. 21.00.