Obóz szkoleniowy Inkubatora UW – BraveCamp

Superbohaterowie nie boją się wyzwań – podejmij rękawicę i jedź z nami na BraveCamp!
Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza studentów, doktorantów, pracowników i absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego do udziału w kolejnej, czwartej już edycji obozu szkoleniowo-integracyjnego BraveCamp, który odbędzie się w dn. 10–16 lutego 2019 roku.
Weź udział w akademii dla przyszłych superbohaterów – pod okiem trenerów oraz mentorów uczestnicy będą zdobywać kolejne supermoce przedsiębiorcy, które wykorzystają później przy tworzeniu i rozwijaniu swoich projektów biznesowych, naukowych lub z zakresu ekonomii społecznej.

Rekrutacja do grona superbohaterów, którzy pojadą na BraveCamp, rozpocznie się 13 grudnia o godz. 20:00 i będzie trwała do 9 stycznia 2019 r. do końca dnia. Aby zgłosić swój projekt, wypełnij formularz: https://iuw.edu.pl/pl/projects/BraveCamp/zgloszenie/

Na najlepszych superbohaterów czekają granty o łącznej wartości 10 000 złotych. Fundatorem grantów jest firma Pfizer.

Rozwiń swoją supermoc i zostań superbohaterem w swoim projekcie!

bc_fb_wydarzenie-1

Dodaj do zakładek permalink.