Nasze studia w liczbach

Liczba studentów Studiów Śródziemnomorskich Wydziału „Artes Liberales” UW

Rok akademicki 2009/10Rok akademicki 2010/11Rok akademicki 2011/12Rok akademicki 2012/13Rok akademicki 2013/14Rok akademicki 2014/15Rok akademicki 2015/16Rok akademicki 2016/17
I rok I st.3236303634303538
II rok I st.1419121371497
III rok I st.1715211213111115
RAZEM6770636154555560
I rok II st.2213152391186
II rok II st.1020131929211311
RAZEM3233284238322117
OGÓŁEM (I i II st.)951039110392877677

(Stan na dzień 1 października 2016 roku)

Liczba absolwentów Studiów Śródziemnomorskich Wydziału „Artes Liberales” UW

Rok kalendarzowyStudia pierwszego stopniaStudia drugiego stopnia
2006-1
200796
200895
2009143
20101012
20111112
2012209
201366
2014811
201576
201665
201701
RAZEM10078
OGÓŁEM178

(Stan na dzień 27 kwietnia 2017 roku)

Komentarze są wyłączone.